Casa Hala Loft & Spa Luxury
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Δωμάτιο με ατμόλουτρο Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης Τζακούζι |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Ειδικά μενού Δωμάτιο παιχνιδιών |
Η Casa Hala Loft & Spa Luxury Λεόν προσφέρει πισίνα, καθώς και χαμάμ, τζακούζι και σάουνα για χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα.
Αυτό το κατάλυμα απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από θρησκευτικούς χώρους, όπως Parroquia del Sagrado Corazon de Jesus.
Η καταφύγιο διαθέτει μπάνιο με μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.
Στην Casa Hala Loft & Spa Luxury διατίθενται στην τραπεζαρία με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Στις επιλογές μεταφοράς στην περιοχή περιλαμβάνεται ο σιδηροδρομικός σταθμός Leon Bus, που βρίσκεται σε απόσταση 14 χλμ. Όσοι θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι, μπορούν να χρησιμοποιήσουν μαθήματα γιόγκα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Torre del Milenio2,8 χλμ.
- Πίστα Αγώνων Leon Autodrome1,1 χλμ.
- Poliforum3,3 χλμ.
- ICON University1,9 χλμ.
- Universidad Tecnologica de Leon3 χλμ.
- Πίστα Αγώνων της Λεόν1,1 χλμ.
- Plaza de los Fundadores4,2 χλμ.
- Parroquia del Sagrado Corazon de Jesus3,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σιλάο13 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Leon Bus station14 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Καφετέρια
- Τζάκι
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Εστιατόριο
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Τζακούζι
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Μαθήματα γιόγκα
- Υπαίθριο μπάνιο
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ειδικά μενού
- Δωμάτιο παιχνιδιών
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Hala Loft & Spa Luxury;
Οι τιμές σε η Casa Hala Loft & Spa Luxury κυμαίνονται από 115$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Hala Loft & Spa Luxury;
Η Casa Hala Loft & Spa Luxury δέχεται μόνο MasterCard και Visa. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Hala Loft & Spa Luxury;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Hala Loft & Spa Luxury θα απολαύσουν πισίνα.